Wybory do Sejmu 2023

  • 08/22/2023
369971813_6199762056796628_5883497347580107232_n

Prezes Centrum dla Polski Ireneusz Raś – Poseł IX kadencji wystartuje w wyborach do Sejmu z miejsca nr 2 na krakowskiej liście Trzeciej Drogi. Idziemy po wygraną! Tak mówi o swojej kandydaturze:

Jest wybór – jest T R Z E C I A D R O G A! 💚💛

Dzisiaj w Warszawie miała miejsce oficjalna prezentacja pierwszych trójek kandydatów do sejmu z ramienia Trzeciej Drogi. Jest mi niezmiernie miło poinformować, że będę kandydował do sejmu z listy Trzeciej Drogi w krakowskim okręgu nr 13, z miejsca nr 2️⃣

Jestem posłem na sejm Rzeczypospolitej Polskiej nieprzerwanie od 2005 roku. To już od 18 lat reprezentuję sprawy Polek i Polaków, krakowianek i krakowian w Warszawie; pracuję na rzecz wszystkich, którzy zwracają się do mnie o pomoc; aktywnie działam na rzecz popularyzacji sportu i aktywnego trybu życia; podjąłem i w dalszym ciągu prowadzę szereg inicjatyw społecznych, charytatywnych i kulturalnych. Mam Kraków w sercu i to dla mieszkańców i mieszkanek Krakowa i okolic chcę pracować. ❤️

Co 4 lata mogłem liczyć na Was – na Wasze zaufanie. Byliście ze mną podczas kampanii i w najważniejszym dniu, jakim jest dzień wyborów. Wasze wsparcie jest dla mnie bezcenne.

W tym roku wybory odbywają się 15 października. Już za 54 dni Polacy zdecydują, w jakim kierunku będziemy zmierzać – jako kraj i jako społeczeństwo.

Wiem, że Polacy chcą współpracy, chcą nowoczesnego i postępowego kraju, który jest częścią wspólnoty europejskiej. Ale Polacy są także mocno związani z tradycją i historią, którą szanują i z którą się utożsamiają. Trzecia Droga jest tym wyborem. Trzecia Droga ma swoją wizję, konkretny plan na Polskę i własną tożsamość. Głęboko wierzę w to, że tylko działając wspólnie uda nam się wyjść zwycięsko z sytuacji, w której dzisiaj tkwimy.

Skip to content